Alaca'dan haberiniz olsun

Mevcut vekillere liste şoku!

Mevcut vekillere liste şoku!

9 ay önce - AK Parti, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için milletvekili aday...
AK Parti’nin Çorum adayları belli oldu!

AK Parti’nin Çorum adayları belli oldu!

9 ay önce - AK Parti, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili genel seçimleri öncesi Çorum Milletvekili Adaylarını belirledi....
Alaca Belediyesi aşevinden 4500 kişi faydalanıyor

Alaca Belediyesi aşevinden 4500 kişi faydalanıyor

9 ay önce - Alaca Belediyesi olarak sorumluluklarının bilincinde olduklarını belirten Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, 4500 vatandaşın aşevinden faydalandığını...

Alaca’da sünnet şöleni coşkusu Alaca’da sünnet şöleni coşkusu

5 sene önce Bir yorum
1.550 views
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

sunnet soleni

 

Alaca Belediyesi tarafından organize edilen sünnet şöleni büyük coşku içerisinde gerçekleştirildi.

1 Eylül Pazar günü Alaca Battal Dede Parkı’nda gerçekleştirilen sünnet şöleninde 100’e yakın çocuk belediye katkılarıyla sünnet ettirildi.

3-6 yaş arasında Alacalı çocukların sünnet şöleni ilk olarak kıyafet dağıtımıyla başladı. Kıyafetlerini giyen çocuklar akabinde belediye otobüsleriyle şehir turuna çıktı. Şehrin çeşitli bölgelerinde gezdirilen minikler ardından sünnetlerini gerçekleştirmek üzere Battal Dede Parkı’na getirildi. Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz’da sünnet şöleninde hazır bulundu. Çocuklarla ve aileleriyle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, aileler ve çocuklarla hatıra fotoğrafları çektirdi.

Şölende konuşan Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, sünnet şölenine katılan çocuklara ve ailelerine teşekkür ederek, “Alaca Belediyesi olarak şehrin imarı, fakültesine, yüksekokuluna, yollarına, parklarına, barajlarına, içme suyuna çalıştığımız gibi, bu yıl Ramazan da Ramazan Sokağıyla birlikte insanlarımıza hitap etme fırsatı bulduk. Alaca’ya hizmet ederken çektiğimiz sıkıntıları sünnet şöleni ve ramazan sokağı gibi etkinliklerle moral bularak, gençlerimizle bir araya gelerek, onların sevgisini ve muhabbetini paylaşarak atlatmış oluyoruz. Bize bu şekilde destek vermiş olmanız buralara gelerek bizi yüceltmiş olmanız bizi mutlu ediyor” dedi.

“ALACA’YI GELECEĞE HAZIRLIYORUZ”

Konuşmasının devamında doğalgaz ile ilgili de açıklamalarda bulunan Başkan Eyvaz, Alaca’yı geleceğe hazırladıklarını belirterek, “Doğalgaz hizmetini de hızlı bir şekilde sizin hizmetinize sunacağız. Bu program vesilesiyle daha önce abone olan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Ancak, doğalgaz abone paraları bazı vatandaşlarımızın kendi hesaplarında duruyor. Bu vatandaşlarımızdan ricamız BOTAŞ tarafından Halk Bankası’nda açılan İl Özel İdare’nin hesabına kendi paralarını havale etmeleridir. Biz kalanı Alaca Belediyesi olarak krediyle kapatacağız. Şuanda 335 TL olan abone bedelini yatırmayan vatandaşlarımız, daha sonra abone olmak istediğinde daha yüksek rakamlar ödemek zorunda kalacak. Onun için biran önce imkanı olan vatandaşlarımız abone bedellerini yatırmalarını diliyorum. İşlemlerin tamamlanmasının ardından çalışmayı kış gelmeden başlatacağız. Şuanda abone olmanız sizlerin avantajına olacaktır” ifadelerine yer verdi.

Başkan Eyvaz, son olarak, sünnet şölenine katılanlara teşekkür ederek, “Şölenimize katıldığınız için sizlere teşekkür ediyorum. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerinize ihtiyacımız olacak” şeklinde konuştu.

Bir yorum yapıldı “Alaca’da sünnet şöleni coşkusu

  1. FAKİR FUKARANININ YÜZÜ GÜLMÜŞ.ALLAH YÜZÜNÜZÜ GÜLDÜRSÜN YOLUN AÇIK OLSUN BAŞKAN,EMEGİ GEÇEN TÜM BELEDİYE ÇALIŞANLARINA SELAM OLSUN.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir